NIECH
WRÓCI
ZDROWIE
SIŁA,
I
RADOŚĆ.

Nie potrafisz zgubić nadprogramowych kilogramów?

Wciąż jesteś zmęczony mimo odpoczynku?

Stres odbiera Ci jasne myślenie?ZAPRASZAMY W TERMINACH

11.08-18.08.2019

13-20.10.2019

16-23.11.2019

1-8.12.2019
Zdrowie masz tylko jedno! Podaruj sobie zasłużony odpoczynek! Przyjedź do nas na wymarzony relaks i zapomnij o wszystkich tych problemach! Skorzystaj ze specjalnie dla Ciebie opracowanego planu fitness i pełnowartościowej diety białkowo-węglowodanowo-tłuszczowej. Dajemy Ci gwarancję ciszy i spokoju.

Nie czekaj - skorzystaj z limitowanej oferty właśnie teraz

Filozofia

Wierzymy, że obcowanie blisko natury to gwarancja dobrego, harmonijnego życia. Wierzymy, że szczęście i komfort to umiejętność bycia tu i teraz.

Dlatego też postanowiliśmy stworzyć miejsce gdzie w otoczeniu prastarej natury można zadbać zarówno o ciało jak i umysł. Udostępniając Państwu naszą rodową siedzibę zapraszamy Was do stania się częścią jej historii. Każdy z Gości Pałacu Komierowo traktowany jest przez naszą obsługę indywidualnie … jak członek naszej Rodziny.

Nasza misja

Oferujemy wyjątkowe podejście, którego celem jest wspieranie procesu odchudzania łącząc w sobie aspekty psychologiczne,
zdrowej zbilansowanej diety oraz intensywne ćwiczenia.

Obalamy mity diety i ćwiczeń jako najgorszego wroga człowieka, motywujemy i zachęcamy do przemian, spojrzenia na swoje życie i ewentualnie podjęcia próby zmian.

Fitness w każdym wieku

Proponujemy zajęcia fitness na każdy wiek wraz z trenerem, który zadba o Państwa indywidualne oczekiwania i predyspozycje. W otoczeniu 16 ha parku poczujecie się Państwo „sielsko anielsko”, bo ciszę i spokój gwarantuje sama natura.

Szum drzew i łanów zbóż będzie usypiał Was do snu, zasmakujecie absolutnego wyciszenia. To wszystko w otoczeniu pałacowego luksusu, gdzie limitowana liczba Gości jest właśnie po to, byście poczuli się Państwo wyjątkowo.